Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извршена промена на Статутот на Комерцијална банка ад Скопје


Izvestuvanje za promena na statutot na Bankata.doc

Објавено на: 27.03.2006 09:20:53
Документ БР.: DOC_10191-31/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација