Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


OGLAS -scan.pdf

Објавено на: 14.04.2006 10:55:53
Документ БР.: DOC_10109-16/06
Урнек: Собрание