Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Донесени Одлуки на Собрание на акционери


Odluka za sopstveni akcii.doc
Raspredelba na dobivka.doc

Објавено на: 18.04.2006 09:34:37
Документ БР.: DOC_10191-49/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација