листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2005 Г. НА ЛОТАРИЈА НА МАКЕДОНИЈА АД СКОПЈЕ 


LOTO 2005 BERZA.pdf

Објавено на: 18.04.2006 12:12:37
Документ БР.: DOC_10189-56/06
Урнек: Финансиски извештај