Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран Биланс на успех за период 01.01 - 31.03.2006 год.


БИЛАНС НА УСПЕХ.pdf

Објавено на: 27.04.2006 12:46:19
Документ БР.: DOC_10189-64/06
Урнек: Финансиски извештај