листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Povik za sobranie.doc

Објавено на: 10.05.2006 13:57:32
Документ БР.: DOC_10109-31/06
Урнек: Собрание