Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ НА ФЕРШПЕД ГРУПА ЗА 2005 ГОДИНА


FERSPED-GRUPA REVIDIRAN IZVESTAJ 2005.pdf

Објавено на: 18.05.2006 10:38:29
Документ БР.: DOC_10189-96/06
Урнек: Финансиски извештај