Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик-собрание.pdf

Објавено на: 31.05.2006 12:07:29
Документ БР.: DOC_10109-41/06
Урнек: Собрание