Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година на Комерцијално Инвестициона Банка а.д. Куманово


Godisno izvestuvanje 2005.pdf

Објавено на: 01.06.2006 14:23:30
Документ БР.: DOC_10189-109/06
Урнек: Финансиски извештај