Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


SK_PAZAR_ 2005_FS_FINAL_mk.pdf

Објавено на: 05.06.2006 12:29:29
Документ БР.: DOC_10189-110/06
Урнек: Финансиски извештај