Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


TKB_2005_FS_FINAL_mk.pdf

Објавено на: 08.06.2006 09:30:29
Документ БР.: DOC_10189-112/06
Урнек: Финансиски извештај