листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕСТАИ ЗА 2009 ГОДИНА


Ревидирани финансиски известаи 2009.pdf

Објавено на: 15.03.2010 09:00:41
Документ БР.: DOC_12304-0/10
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи