листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО ВО 2009


GODISEN IZVESTAJ ZA 2009.doc

Објавено на: 16.03.2010 15:34:43
Документ БР.: DOC_12283-5/10
Урнек: Други одлуки од собрание