листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2009


Revizorski izvestaj za 2009 godina.DOC

Објавено на: 16.03.2010 15:34:43
Документ БР.: DOC_12304-1/10
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи