листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за исплата на дивиденда за 2009 со образложение и Дивиденден календар

 


Предлог-Одлука за исплата на дивиденда за 2009 со образложение.pdf

Објавено на: 23.03.2010 09:00:40
Документ БР.: DOC_13285-6/10
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери