листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2009 на „Македонијатурист“ АД Скопје


Odluka za raspredelba na dobivka 25.03.2010.tif

Објавено на: 25.03.2010 15:00:47
Документ БР.: DOC_12287-2/10
Урнек: Распределба на добивка