листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2009 година на “Македонијатурист“ АД Скопје


Makedonijaturist AD-Skopje-Revidiran Konsolidirani finansiski izvestai 2009 g.pdf

Објавено на: 25.03.2010 15:01:46
Документ БР.: DOC_12304-4/10
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи