листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука од Собрание на акционери за дивиденден календар

 


Odluka od Sobranie za dividnda i Dividenden kalendar 2010.pdf

Објавено на: 19.04.2010 13:30:45
Документ БР.: DOC_10187-7/10
Урнек: Дивиденден Календар