листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка по годишна сметка за 2009 година

 


Odluka za raspredelba na dobivka za 2009.pdf

Објавено на: 19.04.2010 13:30:46
Документ БР.: DOC_12287-7/10
Урнек: Распределба на добивка