листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2010


Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2010.xls
Коментар - Биланс на успех 01.01.31.03.2010.doc

Објавено на: 28.04.2010 08:33:05
Документ БР.: DOC_12294-9/10
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.