листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01. - 31.03.2010 и Коментар на неревидираниот Биланс на успех на Комерцијална банка АД Скопје


Биланс на успех (неревидиран) 2010.03.31.pdf
Коментар на (неревидиран) Биланс на успех 2010.03.31.pdf

Објавено на: 28.04.2010 13:14:06
Документ БР.: DOC_12294-10/10
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.