листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01.2010-31.03.2010


NEREVIDIRAN BILANS NA USPEH ZA PERIOD 01.01.2010 - 31.03.2010.xls

Објавено на: 30.04.2010 13:04:10
Документ БР.: DOC_12294-20/10
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.