листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ГД Гранит АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2010 год


Sestmesecno Izvestuvanje 30.06.2010 GD Granit AD.xls

Објавено на: 13.08.2010 13:10:32
Документ БР.: DOC_12296-33/10
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.06.