листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје известува дека неревидираниот Биланс на успех за периодот 01.01 - 30.09.2010 година и Коментарот на неревидираниот Биланс на успех ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 28.10.2010 година во 14:00 часот.

Објавено на: 27.10.2010 13:46:15
Документ БР.: DOC_10191-122/10
Урнек: Други ценовно чувствителни информации