листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГД Гранит АД Скопје известува дека неревидираниот биланс на успех за период 01.01-30.09.2010 год ќе биде објавен на 01.11.2010 год во 13:00 часот

Објавено на: 29.10.2010 13:11:19
Документ БР.: DOC_10191-127/10
Урнек: Други ценовно чувствителни информации