листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки и материјали за Собрание на акционери


Предлог Одлуки.pdf
Финансиски извештаи за 2010 - поднесоци до Централен регистар и УЈП.pdf
Извештај на Надзорниот одбор за 2010.pdf
Годишен извештај за работењето во 2010.pdf
Финансиски извештај за работењето во 2010.pdf

Објавено на: 28.04.2011 14:07:29
Документ БР.: DOC_13285-27/11
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери