листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2011


Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2011.xls

Објавено на: 17.10.2011 14:45:08
Документ БР.: DOC_12298-0/11
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.