листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 1 - 9 2011 за Комуна АД


Bilans na uspeh 1 do 9 2011.pdf

Објавено на: 20.10.2011 13:42:12
Документ БР.: DOC_12298-1/11
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.