листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревизорски извештај 2012.pdf

Објавено на: 24.06.2013 14:23:45
Документ БР.: DOC_12304-27/2013
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи