листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

REVIDIRAN FINANSISKI IZVESTAJ  ZA 2012 GODINA (REVIZIJA)


FINANSISKI IZVESTAI B.Tufanov 2012.pdf
Mislenje 2012 B.Tufanov.pdf

Објавено на: 28.06.2013 08:38:42
Документ БР.: DOC_12304-28/2013
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи