листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2012година


Конечен финансиски извештај Макотекс 2012.pdf

Објавено на: 28.06.2013 09:24:57
Документ БР.: DOC_12304-29/2013
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи