листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 ОБЈАВА

 

АД Благој Туфанов Радовиш  следејки ги правилата за котација и контакти со инвеститорите го објавува лицето за контакт со истите.

Атанас Марковски -Председател на УО на ДИРЕКТОРИ 

е-mail;    blagoj.tufanov@live.com

тел.контакт     070-275-743

                           071-32-44-19

Објавено на: 15.08.2013 14:45:38
Документ БР.: DOC_10191-238/2013
Урнек: Други ценовно чувствителни информации