листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

AД Благој Туфанов Радовиш во текот на првото шестомесечие немаше никакви финансиски активности но поради обврската за објава билансите се со празни позиции


doc1.pdf
FINANSISKI IZVESTAI B.Tufanov 2012.pdf

Објавено на: 03.09.2013 08:24:35
Документ БР.: DOC_26441-132/2013
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.