листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот јануари-јуни


01.01-30.6.2013 AD NOVA STOKOVNA KUKA.xls

Објавено на: 30.08.2013 14:31:59
Документ БР.: DOC_26441-109/2013
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.