листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме деветомесечен извештај од 01.01-30.09.2013 за АД Нова Стоковна Кука Струмица


Trimesecno-Trgovski Drustva-PO FUNKCIJA NA TROSOCI (1).xls
Trimesecno-Trgovski Drustva-PO PRIRODA NA TROSOCI (2).xls

Објавено на: 20.11.2013 13:14:36
Документ БР.: DOC_12298-126/2013
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.