листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

биланс на успех


bilans na uspeh-nerevidiran 01.01-30.09.2013.pdf

Објавено на: 22.11.2013 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-127/2013
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.