листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме годишен извештај за АД НОВА СТОКВОНА КУКА СТРУМИЦА


Godisno Izvestuvanje-Trgovski Drustva-PO FUNCIJA NA TROSOCI.xls

Објавено на: 05.03.2014 14:00:29
Документ БР.: DOC_26445-131/2014
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.