листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

биланс на успех 01.01-31.12.2013 година 

Валиден за објава е  овој биланс на успех,а не  тој што  е објавен на ден 04.03.2014 година


deveto meseen bil,na uspehIzvestuvanjetrgotehtil-.xls

Објавено на: 06.03.2014 14:34:10
Документ БР.: DOC_26445-132/2014
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.