листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани биланс на состојба и биланс на успех


bilans na sostojba.pdf
bilans na uspeh.pdf

Објавено на: 07.03.2014 08:46:37
Документ БР.: DOC_26445-133/2014
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.