листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

-извештај за паричниот тек од 01.01.-31.12.2013 година


deveto meseen bil,na uspehIzvestuvanjetrgotehtil-.xls

Објавено на: 10.03.2014 14:34:54
Документ БР.: DOC_26445-134/2014
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.