листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за акционерско собрание на АД Благој Туфанов- Радовиш за 2014


JAVEN POVIK SOBRANIE 2014.doc

Објавено на: 26.05.2014 13:21:19
Документ БР.: DOC_10109-104/2014
Урнек: Јавен повик за собрание