листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Почитувани,

Ви ги доставуваме одлуките од Годишното собрание одржано на 25.06.2014 год,


Odluki od godishno sobranie.pdf

Објавено на: 26.06.2014 09:40:35
Документ БР.: DOC_12283-152/2014
Урнек: Други одлуки од собрание