листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за период 01.01.- 30.06.2016 година


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 05.08.2016 14:10:00
Документ БР.: DOC_26441-36/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.