листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон остварените резултати на Охридска Банка АД за период јануари-јуни 2016


Komentar_za_ostvarenite_rezultati_30_06_2016 ОБСГ.pdf

Објавено на: 05.08.2016 14:13:35
Документ БР.: DOC_10191-331/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации