листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

гo објавуваме коментарот кон неревидираните финансиски извештаи I-VI-2016г.


Komentar kon Bilans na uspeh I-VI--2016.pdf

Објавено на: 24.08.2016 14:22:45
Документ БР.: DOC_10191-353/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации