листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01-30.06.2016 година


fin.izv. 01.01.- 30.06.2016 pdf.xls

Објавено на: 25.08.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-78/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.