листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнатите резултати за период од 01.01-30.06.2016 година


OBRAZL.30.06.16.pdf

Објавено на: 25.08.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-354/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации