листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение


Образложение кон Консолидирани ФИ 01.01-30.06.2016.docx

Објавено на: 25.08.2016 15:04:40
Документ БР.: DOC_10191-355/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации