листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДГ Трудбеник Охрид финансиски извештаи за период 01.01.2018-30.06.2018


ADG Trudbenik 01.01.2018-30.06.2018.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:37:27
Документ БР.: DOC_26441-1/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.