листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Собрание на акционери на ФАКОМ, АД - Скопје


Повик за учество на Собрание на акционери на ФАКОН, АД - Скопје.pdf

Објавено на: 15.09.2016 13:10:29
Документ БР.: DOC_10109-139/2016
Урнек: Јавен повик за собрание